Hlavná stránka

>

Správy

>

Robo Opatovský a For You zverejnili vokálnu verziu piesne Je nad slnko jasné

Robo Opatovský a For You zverejnili vokálnu verziu piesne Je nad slnko jasné

19.06.2021 - 15:00 | redakcia

Príbeh skladby Roba Opatovského Je nad slnko jasné sa začal odvíjať na sociálnych sieťach a k dnešnému dňu má skladba tri verzie. Aktuálny singel s textom Oľgy Šifrovej bol premiérovaný v tzv. lockdown verzii, v máji pribudla štúdiová verzia s kapelou a v týchto dňoch aj a cappella remix pripravený v spolupráci s formáciou For You.


"A cappella remix je energickejší, veselší a slnečnejší," povedal Robo Opatovský, pre ktorého je to prvá podobná skúsenosť. "Nechcel som ďalšiu pomalú verziu a toto zafungovalo ihneď na prvej skúške s For You. Pesnička sa perfektne nakopla," dodal.

Videoklip sa nakrúcal v bratislavskej Petržalke na streche 12-poschodového paneláka. "Túto lokalitu som mal už dávno vyhliadnutú a teraz prišiel ten správny čas využiť ju na videoklip s Robom. Videoklip natočil a postrihal Kubo "Točič" Chochula z Nitry," prezradil Andrej Mann z For You.


"Robo nás oslovil s ponukou naspievať vokály do verzie s hudobnými nástrojmi, preto sme skladbu poznali veľmi dobre a o to ľahšie sa aranžovala do a cappella verzie. O aranž sa postarala najmä Nika Barľáková a Emil Smoliga. My ostatní sme potom naspievali svoje party. Častejšie však tvoríme a aranžujeme všetci spolu, presne tak, ako to robia hudobníci v iných kapelách," hovorí ďalší člen obľúbenej vokálnej skupiny Milan Masiarik.

"Nádej nás držala pri tvorbe nových skladieb vyše roka a teraz konečne vidíme svetlo na konci tunela. Budeme môcť cestovať za fanúšikmi aj do zahraničia. Veríme, že budeme stáť s Robom na jednom pódiu. Tešíme sa, že Robovi fanúšikovia spoznajú nás a naši fanúšikovia spoznajú Roba v netradičnej polohe," povedala Katalin Lantos Borbély.

Prečítajte si tiež: Robo Opatovský a For You spievajú o nádeji, že nám bude zase krásne

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Andrea Čurná.

Foto: Marián Mancír


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti