Hlavná stránka

>

Správy

>

Tamara Kramar štartuje nový rok singlom Hey Pretty Girl. Pozrite si videoklip

Tamara Kramar štartuje nový rok singlom Hey Pretty Girl. Pozrite si videoklip

08.01.2022 - 14:00 | redakcia

Druhý singel z kolaborácie speváčky a skladateľky Tamary Kramar a a producenta Olivera Fillnera prináša novú energiu, komplexnejší zvuk a iné témy, čím predpovedá rôznorodosť pripravovaného debutového EP.


Hey Pretty Girl je jedna z prvých piesní, ktoré Tamara Kramar napísala, no život dostala až po spojení síl s hudobným producentom Oliverom Fillnerom, ktorý má na svedomí celú inštrumentálnu zložku. V rámci už osvedčenej spolupráce nahral bicie nástroje a basgitaru nahral multiinštrumentalista Adam Noška v štúdiu LVGNC. Výrazná basová linka a celkový groove Oliverovho dema perfektne sadli k Tamarinmu mierne drzému textu vo forme konverzácie, ktorý nepriamo kritizuje dnešnú spoločnosť z pohľadu mladého dievčaťa.

O vizuál sa tentokrát postarala Natália Bečicová, ktorá vsadila na autentickosť a úprimnosť. Zostrih zákulisných záberov zo štúdia a skúšobne ponúka náhľad do procesu prípravy singla Hey Pretty Girl a dáva divákom možnosť spoznať Tamaru a celý tím ešte bližšie. "Ja osobne veľmi rada pozerám videá tohto typu od iných umelcov, a tak dúfam, že sa vám to naše bude páčiť. S Natáliou máme pripravené ešte nadväzujúce video... Máte sa na čo tešiť," odkazuje Tamara.


Tamara Kramar je mladá speváčka pôvodom z Bratislavy, momentálne žijúca v anglickom Brightone. Popri štúdiu neurovedy odštartovala svoju hudobnú kariéru v roku 2020 niekoľkými spoluprácami, medzi ktoré patrí pieseň Mesto stratilo dych od skupiny Hex, či duet Stop Holding On s The Curly Simonom.

Do povedomia sa však dostala hlavne v lete 2021 vďaka svojmu debutovému singlu So Sweet v spolupráci s hudobným producentom Oliverom Fillnerom. Táto ochutnávka z pripravovaného EP umožnila Tamare zahrať si množstvo koncertov po celom Slovensku a Česku, vrátane festivalov Grape v Bratislave či Ružový bicykel v Bardejove.


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Mario Smashing. Správu sme upravili. Viac sa dozviete na oficiálnej stránke speváčky www.tamarakramar.com a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Foto: Universal Music


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti