Hlavná stránka

>

Správy

>

Emma Drobná má nový hit Yeah Baby! Vo videoklipe ukázala aj nový účes

Emma Drobná má nový hit Yeah Baby! Vo videoklipe ukázala aj nový účes

21.07.2020 - 08:00 | redakcia

Populárna speváčka Emma Drobná aktuálne prežíva šťastné a krásne obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade jej nového singla. S uvoľnenou letnou atmosférou hudby aj videoklipu kontrastuje text, v ktorom autorka spomína na nie práve idylické vzťahy z minulosti.


Novinka Yeah Baby! je po minuloročnom singli Demons druhým singlom z pripravovaného albumu, ktorého vydanie je avizované na september tohto roka. Pod hudbou je ako producent podpísaný Adrián Líška, režisérom videoklipu je Boyo Dohnal a produkčne sa na ňom podieľala agentúra Cookie films v zastúpení Petra Hledíka. Natáčalo sa v lokalitách okolo rakúskej dedinky Kitsee, v Bratislave a na Záhorí pri Lábe, Zohore a Vysokej pri Morave.

"Taká dobrá nálada, akú je vidieť z videa, bola aj počas celého natáčania. Emma Drobná je nádherná žena a veľmi fotogenická na kameru, čo nám uľahčilo prácu a tým sa samotný klip a pieseň dokáže skvele predať publiku. Je to môj druhý klip (po Demons, pozn. red.), ktorý som robil s Emmou, a bol som nadmieru spokojný," hovorí režisér, ktorý tiež vyzdvihol prácu kameramana Lukáša Terena.

Speváčkiným partnerom v klipe je Marko Damian, známy ako herec zo seriálu Nový život ale aj vďaka vlastnej hudobnej tvorbe. Unikátne a luxusné auto Cadillac Eldorado z roku 1963, ktoré môžete vidieť na väčšine záberov (z nezapásanej Emmy a Marka si ale príklad určite neberte), zapožičali Laco & Alan Hesekovci, vášniví nadšenci veteránov. Samotná speváčka sa v klipe predstavila s novým krátkym účesom, pre výraznú zmenu imidžu sa rozhodla na jar tohto roka.


Emma Drobná je jednou z najúspešnejších slovenských speváčok posledných rokov a právom ju možno označiť za najvýraznejšiu víťazku slovenských a česko-slovenských vydaní speváckej šou SuperStar, minimálne čo sa týka popularity jej skladieb a videoklipov. Jej prvé dva single Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018.

Skladba Words sa v oficiálnom rádiovom prehľade najhranejších skladieb objavovala neuveriteľných 120 týždňov. Podobne dlho sa tam v posledných rokoch udržal snáď len Ed Sheeran s megahitom Shape Of You. Úspech mali aj ďalšie single z Emminho debutového albumu You Should Know - Remember a Try.

Novinku Yeah Baby! nájdete okrem Youtube aj na všetkých streamovacích službách.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Renáta Tomášová z vydavateľstva Warner Music. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.

Foto: Warner Music


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti