Hlavná stránka

>

Správy

>

Pozrite si nový videoklip k titulnej skladbe seriálu Priznanie od Peter Bič Projectu

Pozrite si nový videoklip k titulnej skladbe seriálu Priznanie od Peter Bič Projectu

24.01.2022 - 13:00 | redakcia

Seriál Priznanie aktuálne patrí medzi najsledovanejšie programy RTVS, každú nedeľu večer si ho na Jednotke nenechajú ujsť státisíce divákov. Ústrednou piesňou seriálu je skladba Priznanie II. z dielne kapely Peter Bič Project, ktorú nájdu fanúšikovia v dvoch verziách na ich albume Hlava. Fanúšikovia seriálu i kapely si teraz môžu pieseň vychutnať aj v obrazovej podobe.


Videoklip popretkávaný zábermi zo seriálu Priznanie bol nakrútený v kabaretnej atmosfére. S nápadom prišli samotní interpreti. "Bol to náš návrh. Chceli sme, aby to bolo v takej inej atmosfére, pretože aj samotná pieseň má úplne inú atmosféru ako ostatné na našom albume Hlava," povedal Peter Bič.

Nakrúcanie klipu prebiehalo koncom roka 2021 a okrem scén zo seriálu obsahuje aj špeciálne pripravené zábery kapely. "Nakrúcalo sa mi veľmi príjemne, pretože sme točili v Košiciach, v Slovenskom rozhlase. Réžiu mal na starosti Ľubo Marko, známy človek, ktorý je podpísaný aj pod úspešným filmom Loli paradička. Bolo to veľmi príjemné," hovorí Peter Bič.


"S Petrom Bičom spolupracuje košické štúdio RTVS dlhodobo. Je pravidelným členom poroty autorskej súťaže Košický zlatý poklad a v uplynulých rokoch moderoval aj hudobný cyklus Tri pódiá. Rýchlo sme preto našli spoločnú reč aj pri nahrávaní podkladov videoklipu k piesni zo seriálu Priznanie. Sme radi, že sme aj takouto cestou mohli prispieť k štartu tohto divácky úspešného seriálu," povedal riaditeľ Štúdia RTVS Košice Jozef Puchala.

Videoklip je dostupný na Youtube RTVSOfficial a tiež na webe RTVS.sk. V televíznej premiére si ho môžu diváci pozrieť dnes (24.1.) popoludní po 16:30 v relácii Regina na Dvojke. Pieseň k seriálu Priznanie môžu od januára počuť aj poslucháči vo vysielaní Rádia Slovensko.

Prečítajte si tiež: Peter Bič Project sa vráti na pódiá v marci. Album Hlava predstaví v MMC

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér RTVS Stanislav Čačko. Správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti